تماس با کارشناس

ارسال پیام در واتس آپ

گرافیک مجتمع tiger lake xe مانند geforce mx350 عمل میکند

گرافیک مجتمع Tiger Lake Xe مانند GeForce MX350 عمل می‌کند؟

یک سری بنچمارک از سری پردازنده‌های عرضه نشده نسل یازدهم اینتل توسط Tum_Apisak و rogame مشاهده شده که عملکرد گرافیک مجتمع Tiger Lake Xe را در مقابل Nvidia GeForce MX 350 نشان می‌دهد.

Tiger Lake اولین معماری اینتل خواهد بود که از هسته‌های 10 نانومتری Willow Cove بهره می‌برد و جایگزین نسل دهم Ice Lake در دستگاه‌های موبایل کم مصرف خواهد شد. انتظارات زیادی از معماری گرافیکی جدید یعنی معماری نسل دوازدهم یا Xe می‌رود که گفته شده تا دو برابر کارایی بیشتر نسبت به گرافیک مجتمع Ice Lake فراهم خواهد کرد.

عملکرد گرافیک مجتمع Tiger Lake Xe

اولین مقایسه روی گرافیک مجزا Nvidia MX 350 متمرکز شده. یک مدل کم مصرف با معماری Pascal برای لپ تاپ‌های فوق باریک. این گرافیک در نمونه‌های 25 وات و 15 وات ارائه شده (برای مقایسه کل پکیج Tiger Lake توان حرارتی 28 وات برای مدل‌های بالا رده خواهد داشت). امتیاز نهایی تقریبا به یک اندازه برای Pascal و گرافیک نسل دوازده می‌باشد اما در برخی زیربنچمارک‌ها شاهد برتری هر گرافیک در سناریوهای خاصی هستیم.

عملکرد گرافیک مجتمع Tiger Lake Xe در برابر MX350

مقایسه دیگری بین مدل Core i5 از سری Tiger Lake و مدل Core i7 از سری Tiger Lake انجام شده. اولی از گرافیک مجتمع با 80 واحد اجرایی بهره می‌برد در حالی که دومی 96 واحد اجرایی در اختیار دارد (16.7 درصد هسته بیشتر). عملکرد Core i5 1035G7 همانطور که انتظار می‌رود در حدود 13.5 درصد ضعیف‌تر از Core i7 1165G7 می‌باشد.

عملکرد گرافیک مجتمع Tiger Lake Xe

منبع : مجله سخت افزار

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست