تماس با کارشناس

ارسال پیام در واتس آپ

کارت گرافیک Navy Flounder ای_ام_دی

کارت گرافیک Navy Flounder ای‌ام‌دی

کاربران محصولات ای‌ام‌دی از اسامی رمزی همچون Great Horned Owl ،Sienna Cichild و Navy Flounder برای شناسایی و تشخصی منابع درز اطلاعات به‌صورت داخلی استفاده می‌کنند.

یکی از این محصولات که از جانب کاربران تحت اسم رمز Navy Flounder شناخته می‌شود در حال شکل‌گیری به عنوان جایگزین احتمالی کارت گرافیک نسل قبل RX 5500 XT کمپانی ای‌ام‌دی، محصول رهبر در حوزه رزولوشن 1080p بازار می‌باشد.

این کارت گرافیک بر طبق جدیدترین اطلاعات فاش شده از تعداد 40 واحد محاسباتی برخوردار است که در مقایسه با جایگزین نسل قبل با افزایش 14 واحدی همراه شده است، اما همچنان رابط حافظه 192 بیت GDDR6 خود را حفظ کرده است.

خدمات مرکز ما

تعمیر لپ تاپ لنوو شیرازتعویض قاب لپ تاپ شیرازتعمیر مادربرد لپ تاپ شیراز
تعمیر هارد شیرازتعویض کیبرد لپ تاپ شیرازخرید هارد شیراز
خرید رم لپ تاپ شیرازنصب ویندوز شیرازخرید لپ تاپ دست دوم شیراز
تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ شیرازتعویض سوکت لپ تاپ شیرازتعمیر باتری لپ تاپ شیراز
خرید شارژر لپ تاپ شیرازخرید قاب لپ تاپ شیرازتعمیر لپ تاپ اچ پی در شیراز

 

اگر فرض کنیم که واحدهای محاسباتی به‌کار رفته در طراحی و توسعه ساختار ریزمعماری RDNA2 همچنان از تعداد پردازشگرهای جریانی یکسانی با معماری پردازشگرهای گرافیکی Radeon RX بهره می‌برند، کارت گرافیک Navy Flounder تعداد 2560 پردازشگر جریانی را در دل خود جای داده است (این میزان در مورد کارت گرافیک مبتنی بر اسم رمز Sienna Cichind برابر با 80 پردازشگر جریانی است).

رابط حافظه 192 بیت درجه انعطاف‌پذیری قابل توجهی جهت بخش‌بندی محصولات در بازار قیمتی کمتر از 250 دلار را در اختیار کمپانی ای‌ام‌دی قرار داده است.

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست