تماس با کارشناس

ارسال پیام در واتس آپ

دلیل بروز کرش های متعدد کارت گرافیگ RTX 3080 مشخص شد

دلیل بروز کرش‌های متعدد کارت گرافیگ RTX 3080 مشخص شد

ظاهراً کمپانی EVGA استفاده از نوعی خاصی خازن در طراحی محصولات را به عنوان منبع بروز مشکلات مرتبط با کرش کارت گرافیک RTX 3080 عنوان کرده است.

خازن‌های مربوطه اخیراً در مقاله‌ای که توسط رسانه Igor’s Lab منتشر شده است به عنوان منبع احتمالی ایجاد کرش و مشکل سیاه شدن صفحه معرفی شده و اکنون اشاره EVGA به آن‌ها نیز می‌تواند در همگرا شدن یافتن حقیقی منبع مشکل تأثیرگذار باشد.

بیانیه مربوطه از جانب کمپانی فوق که در قالب یک پست انجمنی منتشره شده است اشاره به استفاده از خارن‌های مربوطه در طراحی محصولات خود را دلیل ایجاد کرش‌های متعدد عنوان کرده است.

خدمات مرکز ما

تعمیر لپ تاپ لنوو شیرازتعویض قاب لپ تاپ شیرازتعمیر مادربرد لپ تاپ شیراز
تعمیر هارد شیرازتعویض کیبرد لپ تاپ شیرازخرید هارد شیراز
خرید رم لپ تاپ شیرازنصب ویندوز شیرازخرید لپ تاپ دست دوم شیراز
تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ شیرازتعویض سوکت لپ تاپ شیرازتعمیر باتری لپ تاپ شیراز
خرید شارژر لپ تاپ شیرازخرید قاب لپ تاپ شیرازتعمیر لپ تاپ اچ پی در شیراز
تعمیر تلویزیون شیرازلپ تاپ مناسب برنامه نویسی لپ تاپ مناسب نویسندگی

سلام به همگی

اخیراً صحبت‌های گوناگونی در مورد کارت‌های گرافیک سری GeForce RTX 3080 کمپانی EVGA در رسانه‌های سخت‌افزاری و انجمن‌های گوناگون به گوش خورده‌اند.

در طی آزمایش و تست تولید انبوه ما دریافتیم که راهکار استفاده از تعداد 6 خازن POSCAP توانایی لازم برای پاس نمودن سناریوهای جهانی حقیقی را دارا نبوده و از ضعف‌های مختلفی رنج می‌برد.

شناسایی این موضوع تقریباً یک هفته زمان و تلاش‌های تیم تحقیق و توسعه ما را به دنبال داشته است که نتیجه آن به تغییر پیکربندی به استفاده از چهار خازن POSCAP و بیست خازن MLCC قبل از ارسال بردهای توسعه منتهی شد؛ به همین دلیل عرضه کارت گرافیک GeForce RTX 3080 FTW3 با تأخیر به انجام رسید. پس از شناسایی این مشکل هیچ محصولی مبتنی بر 6 خازن POSCAP ارسال نشد.

اما به دلیل محدودیت زمانی عرضه، بعضی از وب‌سایت‌ها و افراد فعال در حوزه نقد و بررسی نسخه‌های دربردارنده 6 خازن POSCAP از کارت‌های گرافیک را دریافت کرده‌اند که ما در حال همکاری مستقیم با آن‌ها جهت تعویض محصولات با نسخه تولید انبوه و بدون مشکل هستیم.

کارت‌های گرافیک سری RTX 3080 XC3 کمپانی EVGA با پیکربندی پنج خارج POSCAP بعلاوه 10 خازن MLCC از تطابق با مشخصات فنی برند XC3 بدون بروز هرگونه مشکلی بهره می‌برند.

علاوه بر آن لازم به ذکر است که ما به‌منظور شناسایی و تشخیص محصولات دارای مشکل اقدام به آپدیت تصاویر محصولات در وب‌سایت EVGA.com کرده‌ایم. زمانی که محصول پیش خرید شده خود را دریافت کردید، اقدام به مقایسه آن با تصاویر نمایید.

کمپانی EVGA پشت محصولات خود ایستاده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست